Property 63706 photo 1
Property 63706 photo 2
Property 63706 photo 3

Details

  • verdieping: 2e verdieping
  • Bouwjaar: 1970
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: diesel
  • Vloertype: wood
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 7700 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop appartement van 80 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The property is located in the center of Athens (Amerikis Square)

Verkoop
150 000 € 2678 €/m²
  • Objectcode 12503
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2
Verkoop
170 000 € 1888 €/m²
  • Objectcode 22548
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
140 000 € 3888 €/m²
  • Objectcode 34845
  • Gebied 36 m²
  • Kamers 2
Verkoop
150 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 34854
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
155 000 € 2214 €/m²
  • Objectcode 34859
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
140 000 € 2258 €/m²
  • Objectcode 35583
  • Gebied 62 m²
  • Kamers 3
Verkoop
150 000 € 1363 €/m²
  • Objectcode 35934
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 3
Verkoop
150 000 € 1363 €/m²
  • Objectcode 36502
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
150 000 € 1724 €/m²
  • Objectcode 36641
  • Gebied 87 m²
  • Kamers 3
Verkoop
165 000 € 1375 €/m²
  • Objectcode 36811
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief