105 000 €
25 €/m²
Property 63646 photo 1
Property 63646 photo 2
Property 63646 photo 3
Property 63646 photo 4
Property 63646 photo 5
Property 63646 photo 6
Property 63646 photo 7
Property 63646 photo 8
Property 63646 photo 9
Property 63646 photo 10
Property 63646 photo 11
Property 63646 photo 12
Property 63646 photo 13
Property 63646 photo 14
Property 63646 photo 15
Property 63646 photo 16

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4154 m². на острове Корфу. Het maakt deel uit van het stadsplan. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m².

The plot is located in the Danilia - Kourkouleika area.

Verkoop
120 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 57905
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
150 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 57948
  • Gebied 2307 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
140 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 57953
  • Gebied 2078 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
140 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 57955
  • Gebied 2078 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
100 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 58099
  • Gebied 1880 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
100 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 58138
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
100 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 60025
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
120 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 60113
  • Gebied 932 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
120 000 € 131 €/m²
  • Objectcode 60117
  • Gebied 914 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
120 000 € 129 €/m²
  • Objectcode 60119
  • Gebied 930 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief