Op aanvraag
Property 63563 photo 1
Property 63563 photo 2
Property 63563 photo 3
Property 63563 photo 4
Property 63563 photo 5
Property 63563 photo 6
Property 63563 photo 7
Property 63563 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot luchthaven: 103 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². в Криарици. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 120 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
85 000 € 170 €/m²
  • Objectcode 62364
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Verkoop
95 000 € 190 €/m²
  • Objectcode 62514
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
159 000 € 318 €/m²
  • Objectcode 62528
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Objectcode 62679
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Objectcode 62680
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 62684
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 3200 m
Verkoop
45 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 62738
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
150 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 62781
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 62784
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 170 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 62789
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief