180 000 €
5143 €/m²
Property 63506 photo 1
Property 63506 photo 2
Property 63506 photo 3
Property 63506 photo 4
Property 63506 photo 5
Property 63506 photo 6

Details

  • Bouwjaar: 1998
  • Aantal kamers: 3
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Afstand tot de zee: 180 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Beschrijving

Te koop 1-verdieping huisje met een oppervlakte van 35 m² в Халкидиках. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, barbecueplek. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Locatie