Te koop - Vrijstaande woning 250 m² in Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Polygyros Galaten
170 000 €
680 €/m²
Property 62667 photo 1
Property 62667 photo 2
Property 62667 photo 3
Property 62667 photo 4
Property 62667 photo 5
Property 62667 photo 6
Property 62667 photo 7
Property 62667 photo 8
Property 62667 photo 9
Property 62667 photo 10
Property 62667 photo 11
Property 62667 photo 12
Property 62667 photo 13
Property 62667 photo 14
Property 62667 photo 15
Property 62667 photo 16
Property 62667 photo 17

Details

  • Bouwjaar: 1930
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 34000 m
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 250 m² в Халкидиках. De Begane grond bestaat uit een voorraadkast, één kantoor. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een doucheruimte.

Locatie