150 000 €
76 €/m²
Property 63283 photo 1
Property 63283 photo 2
Property 63283 photo 3
Property 63283 photo 4
Property 63283 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 290 km
  • Afstand tot luchthaven: 13 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1968 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

For Sale: Plot of Land – 1,968 sq.m.

  • Legally buildable according to standard regulations
  • Minimum required size for buildability: 300 sq.m.
  • Maximum building coverage: 70%
  • Building coefficient (FAR): tiered (1.6×100 + 0.8×100 + 0.6×100...)
  • Maximum building height: 7.5 meters
  • Maximum allowed building area (for residential use): 400 sq.m.
  • Number of floors: 2

Locatie