65 000 €
130 €/m²
Property 63247 photo 1
Property 63247 photo 2
Property 63247 photo 3
Property 63247 photo 4
Property 63247 photo 5
Property 63247 photo 6
Property 63247 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 102 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². в Криарици. Het maakt deel uit van het stadsplan. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 120 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Locatie