125 000 €
1524 €/m²
Property 63215 photo 1
Property 63215 photo 2
Property 63215 photo 3
Property 63215 photo 4
Property 63215 photo 5
Property 63215 photo 6
Property 63215 photo 7
Property 63215 photo 8
Property 63215 photo 9
Property 63215 photo 10
Property 63215 photo 11
Property 63215 photo 12
Property 63215 photo 13
Property 63215 photo 14
Property 63215 photo 15
Property 63215 photo 16
Property 63215 photo 17
Property 63215 photo 18
Property 63215 photo 19
Property 63215 photo 20
Property 63215 photo 21
Property 63215 photo 22
Property 63215 photo 23
Property 63215 photo 24
Property 63215 photo 25
Property 63215 photo 26
Property 63215 photo 27
Property 63215 photo 28

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 2007
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop appartement van 82 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Locatie