600 000 € 580 000 €
44 €/m²
Property 63190 photo 1
Property 63190 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 106 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12991 m². на полуострове Афон, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: put, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
550 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 31596
  • Gebied 9800 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
770 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 31597
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
800 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 31749
  • Gebied 7400 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
500 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 31994
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
500 000 € 170 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 31995
  • Gebied 4765 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
500 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 32883
  • Gebied 13000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
540 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 38293
  • Gebied 7089 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
860 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 44409
  • Gebied 16500 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
800 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 45819
  • Gebied 12750 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
700 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 45821
  • Gebied 17000 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief