Property 62767 photo 1
Property 62767 photo 2
Property 62767 photo 3
Property 62767 photo 4
Property 62767 photo 5
Property 62767 photo 6
Property 62767 photo 7
Property 62767 photo 8
Property 62767 photo 9
Property 62767 photo 10
Property 62767 photo 11
Property 62767 photo 12
Property 62767 photo 13
Property 62767 photo 14
Property 62767 photo 15
Property 62767 photo 16
Property 62767 photo 17
Property 62767 photo 18
Property 62767 photo 19
Property 62767 photo 20
Property 62767 photo 21
Property 62767 photo 22
Property 62767 photo 23
Property 62767 photo 24
Property 62767 photo 25
Property 62767 photo 26

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 1982
  • Jaar van renovatie: 2025
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: electric
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 125 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de semi-eerste verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een badkamer. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
290 000 € 4202 €/m²
  • Objectcode 65070
  • Gebied 69 m²
  • Kamers 3
Verkoop
188 000 € 4585 €/m²
  • Objectcode 63922
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
215 000 € 3524 €/m²
  • Objectcode 62453
  • Gebied 61 m²
  • Kamers 3
Verkoop
279 000 € 3321 €/m²
  • Objectcode 62449
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
182 000 € 1654 €/m²
  • Objectcode 59340
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
205 000 € 3534 €/m²
  • Objectcode 65291
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 2642 €/m²
  • Objectcode 59246
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
200 000 € 3448 €/m²
  • Objectcode 64471
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
215 000 € 3257 €/m²
  • Objectcode 62892
  • Gebied 66 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief