Te koop - Vrijstaande woning 280 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kassandrië
440 000 €
1571 €/m²
Property 61250 photo 1
Property 61250 photo 2
Property 61250 photo 3
Property 61250 photo 4

Details

  • Bouwjaar: 2009
  • Aantal kamers: 6
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot luchthaven: 77 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 280 m² на полуострове Кассандра, региона Халкидики. De Begane grond bestaat uit een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte.

Locatie