Te koop - Vrijstaande woning 150 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Afitos
600 000 €
4000 €/m²
Property 48472 photo 1
Property 48472 photo 2
Property 48472 photo 3
Property 48472 photo 4
Property 48472 photo 5
Property 48472 photo 6
Property 48472 photo 7
Property 48472 photo 8
Property 48472 photo 9
Property 48472 photo 10
Property 48472 photo 11
Property 48472 photo 12
Property 48472 photo 13
Property 48472 photo 14
Property 48472 photo 15
Property 48472 photo 16
Property 48472 photo 17
Property 48472 photo 18
Property 48472 photo 19
Property 48472 photo 20
Property 48472 photo 21
Property 48472 photo 22
Property 48472 photo 23
Property 48472 photo 24
Property 48472 photo 25
Property 48472 photo 26
Property 48472 photo 27
Property 48472 photo 28
Property 48472 photo 29
Property 48472 photo 30
Property 48472 photo 31
Property 48472 photo 32
Property 48472 photo 33
Property 48472 photo 34
Property 48472 photo 35
Property 48472 photo 36
Property 48472 photo 37
Property 48472 photo 38
Property 48472 photo 39
Property 48472 photo 40
Property 48472 photo 41
Property 48472 photo 42
Property 48472 photo 43
Property 48472 photo 44
Property 48472 photo 45
Property 48472 photo 46
Property 48472 photo 47
Property 48472 photo 48
Property 48472 photo 49
Property 48472 photo 50
Property 48472 photo 51
Property 48472 photo 52
Property 48472 photo 53
Property 48472 photo 54

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2002
  • Jaar van renovatie: 2019
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 1600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 150 m² на полуострове Кассандра, региона Халкидики. De Begane grond bestaat uit 3 slaapkamers, 3 doucheruimtes. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op het bos. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, luifels, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
600 000 € 500 000 € 2380 €/m²
  • Objectcode 13654
  • Gebied 210 m²
  • Kamers 5
Verkoop
500 000 € 3333 €/m²
  • Objectcode 49907
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 5
Verkoop
750 000 € 1704 €/m²
  • Objectcode 3077
  • Gebied 440 m²
  • Kamers 6
Verkoop
490 000 € 3983 €/m²
  • Objectcode 65611
  • Gebied 123 m²
  • Kamers 5
Verkoop
550 000 € 4741 €/m²
  • Objectcode 49125
  • Gebied 116 m²
  • Kamers 4
Verkoop
750 000 € 5434 €/m²
  • Objectcode 62471
  • Gebied 138 m²
  • Kamers 4
Verkoop
700 000 € 4605 €/m²
  • Objectcode 40180
  • Gebied 152 m²
  • Kamers 5
Verkoop
630 000 € 5250 €/m²
  • Objectcode 62227
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 5
Verkoop
800 000 € 6666 €/m²
  • Objectcode 19432
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief