170 000 €
3953 €/m²
Property 60415 photo 1
Property 60415 photo 2
Property 60415 photo 3
Property 60415 photo 4
Property 60415 photo 5
Property 60415 photo 6
Property 60415 photo 7
Property 60415 photo 8
Property 60415 photo 9
Property 60415 photo 10
Property 60415 photo 11
Property 60415 photo 12
Property 60415 photo 13
Property 60415 photo 14
Property 60415 photo 15

Details

  • verdieping: 6e verdieping
  • Bouwjaar: 1978
  • Jaar van renovatie: 2014
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 265 m
  • Afstand tot luchthaven: 109 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 43 m² op het schiereiland Peloponnesos. Het appartement is gelegen op de 6e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in Loutraki area

Locatie