Te koop - Maisonnette 125 m² in Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Polygyros Galaten
150 000 €
1200 €/m²
Property 60399 photo 1
Property 60399 photo 2
Property 60399 photo 3
Property 60399 photo 4
Property 60399 photo 5
Property 60399 photo 6
Property 60399 photo 7
Property 60399 photo 8
Property 60399 photo 9
Property 60399 photo 10
Property 60399 photo 11
Property 60399 photo 12
Property 60399 photo 13
Property 60399 photo 14
Property 60399 photo 15
Property 60399 photo 16
Property 60399 photo 17
Property 60399 photo 18
Property 60399 photo 19
Property 60399 photo 20
Property 60399 photo 21
Property 60399 photo 22
Property 60399 photo 23
Property 60399 photo 24
Property 60399 photo 25
Property 60399 photo 26
Property 60399 photo 27
Property 60399 photo 28
Property 60399 photo 29
Property 60399 photo 30
Property 60399 photo 31

Details

  • Bouwjaar: 2000
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: diesel
  • Energieklasse: D
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 25000 m
  • Afstand tot luchthaven: 31 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 125 m² in Chalkidiki. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.