Property 60320 photo 1
Property 60320 photo 2
Property 60320 photo 3
Property 60320 photo 4
Property 60320 photo 5
Property 60320 photo 6
Property 60320 photo 7
Property 60320 photo 8
Property 60320 photo 9
Property 60320 photo 10
Property 60320 photo 11
Property 60320 photo 12

Details

  • verdieping: 2e verdieping
  • Bouwjaar: 1975
  • Jaar van renovatie: 2023
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: diesel
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 6800 m
  • Afstand tot luchthaven: 32 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 72 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in the Athens center area

Fully equipped with electrical appliances

Verkoop
225 000 € 2884 €/m²
  • Objectcode 65364
  • Gebied 78 m²
  • Kamers 3
Verkoop
200 000 € 3846 €/m²
  • Objectcode 64225
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 3
Verkoop
235 000 € 2526 €/m²
  • Objectcode 56341
  • Gebied 93 m²
  • Kamers 4
Verkoop
208 000 € 2418 €/m²
  • Objectcode 57841
  • Gebied 86 m²
  • Kamers 2
Verkoop
140 000 € 7000 €/m²
  • Objectcode 64831
  • Gebied 20 m²
  • Kamers 2
Verkoop
165 000 € 3437 €/m²
  • Objectcode 65227
  • Gebied 48 m²
  • Kamers 2
Verkoop
168 000 € 2507 €/m²
  • Objectcode 52296
  • Gebied 67 m²
  • Kamers 3
Verkoop
139 000 € 1404 €/m²
  • Objectcode 65922
  • Gebied 99 m²
  • Kamers 3
Verkoop
130 000 € 2363 €/m²
  • Objectcode 65937
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
170 000 € 2698 €/m²
  • Objectcode 59130
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief