170 000 €
2698 €/m²
Property 59130 photo 1
Property 59130 photo 2
Property 59130 photo 3
Property 59130 photo 4
Property 59130 photo 5
Property 59130 photo 6
Property 59130 photo 7
Property 59130 photo 8

Details

  • verdieping: 1e verdieping
  • Bouwjaar: 1987
  • Jaar van renovatie: 2009
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 160 m
  • Afstand tot luchthaven: 280 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 63 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in Rafina area

Locatie