verkocht

Te koop - Grond 1500 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia Vourvourou
Op aanvraag
Property 59534 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 250 m

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1500 m². на полуострове Ситония, региона Халкидики. Het maakt deel uit van het stadsplan. Met de mogelijkheid tot bouw op 150 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
97 000 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 12200
  • Gebied 32000000 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 12724
  • Gebied 3900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
120 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 12890
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
120 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 13040
  • Gebied 2479 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
190 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 13579
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
440 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 14353
  • Gebied 3600 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
3 000 000 € 521 €/m²
  • Objectcode 14462
  • Gebied 5751 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
1 300 000 € 355 €/m²
  • Objectcode 14553
  • Gebied 3659 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
87 000 € 87 €/m²
  • Objectcode 14584
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 15174
  • Gebied 6974 m²
  • Afstand tot de zee 5 m

Abonneer u op de nieuwsbrief