Te koop - Appartement 104 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Macedonië Imathia Alexandrië Alexandrië - Centrum
130 000 €
1250 €/m²
Property 59054 photo 1
Property 59054 photo 2
Property 59054 photo 3
Property 59054 photo 4
Property 59054 photo 5
Property 59054 photo 6
Property 59054 photo 7
Property 59054 photo 8
Property 59054 photo 9
Property 59054 photo 10

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 2005
  • Aantal kamers: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 20000 m
  • Afstand tot luchthaven: 75 km

Diensten

  • Lift
  • Toegang
  • Dubbel glas
  • Onroerend goed op veiling

Beschrijving

Te koop appartement van 104 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Locatie