Op aanvraag
Property 65207 photo 1
Property 65207 photo 2
Property 65207 photo 3
Property 65207 photo 4
Property 65207 photo 5
Property 65207 photo 6
Property 65207 photo 7

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1990
  • Jaar van renovatie: 2026
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Energieklasse: C
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 30 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 35 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming.

Verkoop
350 000 € 3684 €/m²
  • Objectcode 21858
  • Gebied 95 m²
  • Kamers 3
Verkoop
440 000 € 3410 €/m²
  • Objectcode 61043
  • Gebied 129 m²
  • Kamers 4
Verkoop
110 000 € 1833 €/m²
  • Objectcode 61342
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 1250 €/m²
  • Objectcode 31647
  • Gebied 148 m²
  • Kamers 4
Verkoop
405 000 € 3820 €/m²
  • Objectcode 63870
  • Gebied 106 m²
  • Kamers 4
Verkoop
110 000 € 2200 €/m²
  • Objectcode 51631
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
130 000 € 125 000 € 961 €/m²
  • Objectcode 61094
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief