verkocht

Te koop - Zakelijk 400 m² in Athens

Griekenland Attica Centrum van Athene
Op aanvraag
Property 574 photo 1
Property 574 photo 2
Property 574 photo 3
Property 574 photo 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 400 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
3 000 000 € 3797 €/m²
  • Objectcode 31402
  • Gebied 790 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Huur
van 650 € /per month 4 €/m²
  • Objectcode 33300
  • Gebied 145 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
1 000 000 € 2762 €/m²
  • Objectcode 33327
  • Gebied 362 m²
  • Afstand tot de zee 8500 m
Huur
van 700 € /per month 4 €/m²
  • Objectcode 35155
  • Gebied 162 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
127 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 35181
  • Gebied 127 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m
Verkoop
97 000 € 4217 €/m²
  • Objectcode 35485
  • Gebied 23 m²
  • Afstand tot de zee 7400 m
Huur
van 10 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 35793
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
930 000 € 3049 €/m²
  • Objectcode 39106
  • Gebied 305 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
490 000 € 1794 €/m²
  • Objectcode 40542
  • Gebied 273 m²
  • Afstand tot de zee 230 m
Verkoop
300 000 € 714 €/m²
  • Objectcode 40841
  • Gebied 420 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief