130 000 €
2031 €/m²
Property 57231 photo 1
Property 57231 photo 2
Property 57231 photo 3
Property 57231 photo 4
Property 57231 photo 5
Property 57231 photo 6
Property 57231 photo 7
Property 57231 photo 8
Property 57231 photo 9
Property 57231 photo 10
Property 57231 photo 11
Property 57231 photo 12
Property 57231 photo 13
Property 57231 photo 14
Property 57231 photo 15

Details

  • Bouwjaar: 2006
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 64 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Locatie