Property 57034 photo 1
Property 57034 photo 2
Property 57034 photo 3
Property 57034 photo 4

Details

  • Bouwjaar: 1972
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 73 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in the Attiki area, aminute walk from the metro station.

Verkoop
180 000 € 3272 €/m²
  • Objectcode 58219
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
150 000 € 1724 €/m²
  • Objectcode 36641
  • Gebied 87 m²
  • Kamers 3
Verkoop
180 000 € 1935 €/m²
  • Objectcode 55945
  • Gebied 93 m²
  • Kamers 4
Verkoop
180 000 € 1800 €/m²
  • Objectcode 37128
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 4
Verkoop
165 000 € 1375 €/m²
  • Objectcode 36811
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 3
Verkoop
185 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 50423
  • Gebied 74 m²
  • Kamers 3
Verkoop
163 000 € 3622 €/m²
  • Objectcode 64885
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
200 000 € 3846 €/m²
  • Objectcode 64225
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 3
Verkoop
135 000 € 2547 €/m²
  • Objectcode 64812
  • Gebied 53 m²
  • Kamers 2
Verkoop
137 000 € 1876 €/m²
  • Objectcode 57034
  • Gebied 73 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief