Te koop - Grond 7358 m² in Nicosia

Griekenland Cyprus Nicosia
205 000 €
27 €/m²
Property 52120 photo 1
Property 52120 photo 2
Property 52120 photo 3
Property 52120 photo 4
  • Objectcode 52120
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 7358 m²
  • Regio Nicosia
  • Plaats Nicosia (Cyprus)

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 7358 m². В Никосии.

Verkoop
167 800 € 259 €/m²
  • Objectcode 25716
  • Gebied 647 m²
Verkoop
164 650 € 258 €/m²
  • Objectcode 25718
  • Gebied 636 m²
Verkoop
265 000 € 681 €/m²
  • Objectcode 27189
  • Gebied 389 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
250 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 46483
  • Gebied 9309 m²
Verkoop
164 500 € 313 €/m²
  • Objectcode 49151
  • Gebied 524 m²
  • Afstand tot de zee 45000 m
Verkoop
225 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 51667
  • Gebied 2221 m²
Verkoop
205 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 52119
  • Gebied 7358 m²
Verkoop
205 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 52120
  • Gebied 7358 m²
Verkoop
165 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 52761
  • Gebied 7358 m²
Verkoop
195 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 53164
  • Gebied 2927 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief