Property 51308 photo 1
Property 51308 photo 2
Property 51308 photo 3
Property 51308 photo 4
Property 51308 photo 5
Property 51308 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop appartement van 110 m² in Thessaloniki. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
170 000 € 3269 €/m²
  • Objectcode 64753
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2
Verkoop
205 000 € 3253 €/m²
  • Objectcode 64754
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 2
Verkoop
175 000 € 2966 €/m²
  • Objectcode 64755
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 2
Verkoop
205 000 € 3534 €/m²
  • Objectcode 64756
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 64848
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2
Verkoop
170 000 € 3269 €/m²
  • Objectcode 64870
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2
Verkoop
210 000 € 1750 €/m²
  • Objectcode 64883
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4
Verkoop
158 000 € 2051 €/m²
  • Objectcode 64912
  • Gebied 77 m²
  • Kamers 3
Verkoop
128 000 € 2560 €/m²
  • Objectcode 64929
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 3
Verkoop
207 000 € 3450 €/m²
  • Objectcode 64947
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief