verkocht

Te huur - Appartement 102 m² in Attica

Griekenland Attica Rest van Attica
Op aanvraag
Property 499 photo 1
Property 499 photo 2
Property 499 photo 3
Property 499 photo 4
Property 499 photo 5
Property 499 photo 6
Property 499 photo 7
Property 499 photo 8
Property 499 photo 9
Property 499 photo 10
Property 499 photo 11
Property 499 photo 12
Property 499 photo 13
Property 499 photo 14
Property 499 photo 15

Details

  • Bouwjaar: 2011
  • Strand: песчаный
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht
  • Haard

Beschrijving

Te huur appartement van 102 m² in Attica. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
270 000 € 4736 €/m²
  • Objectcode 22986
  • Gebied 57 m²
  • Kamers 2
Verkoop
160 000 € 1066 €/m²
  • Objectcode 23272
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
320 000 € 4210 €/m²
  • Objectcode 23915
  • Gebied 76 m²
  • Kamers 3
Verkoop
180 000 € 2368 €/m²
  • Objectcode 31449
  • Gebied 76 m²
  • Kamers 3
Verkoop
295 000 € 4214 €/m²
  • Objectcode 36572
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 2615 €/m²
  • Objectcode 39132
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 3
Verkoop
255 000 € 3072 €/m²
  • Objectcode 43948
  • Gebied 83 m²
  • Kamers 3
Verkoop
290 000 € 2636 €/m²
  • Objectcode 43949
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
460 000 € 1437 €/m²
  • Objectcode 51169
  • Gebied 320 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
180 000 € 2307 €/m²
  • Objectcode 52402
  • Gebied 78 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief