verkocht

Te huur - Villa 200 m² in Athens

Griekenland Attica Centrum van Athene
Op aanvraag
Property 489 photo 1
Property 489 photo 2
Property 489 photo 3
Property 489 photo 4
Property 489 photo 5
Property 489 photo 6
Property 489 photo 7
Property 489 photo 8
Property 489 photo 9
Property 489 photo 10
Property 489 photo 11
Property 489 photo 12
Property 489 photo 13
Property 489 photo 14
  • Objectcode 489
  • Verkoop, huur Huur
  • Type Villa
  • Gebied 200 m²
  • Perceeloppervlakte 650 m²
  • Regio Athens
  • Plaats Centrum van Athene (Attica)

Details

  • Bouwjaar: 1985
  • Strand: песчаный
  • Overige voorzieningen:
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te huur verdieping en een oppervlakte van 200 m² in Athene. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
1 420 000 € 3107 €/m²
  • Objectcode 37080
  • Gebied 457 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 630 000 € 2515 €/m²
  • Objectcode 37081
  • Gebied 648 m²
  • Kamers 7
Verkoop
2 800 000 € 5600 €/m²
  • Objectcode 39689
  • Gebied 500 m²
  • Kamers 7
Verkoop
760 000 € 2111 €/m²
  • Objectcode 39846
  • Gebied 360 m²
  • Kamers 7
Verkoop
1 000 000 € 6250 €/m²
  • Objectcode 49668
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 3
Verkoop
7 500 000 € 12500 €/m²
  • Objectcode 54556
  • Gebied 600 m²
  • Kamers 7
Verkoop
1 600 000 € 4145 €/m²
  • Objectcode 56836
  • Gebied 386 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
3 700 000 € 10277 €/m²
  • Objectcode 57105
  • Gebied 360 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Objectcode 57109
  • Gebied 680 m²
  • Kamers 7
Verkoop
4 500 000 € 7258 €/m²
  • Objectcode 57243
  • Gebied 620 m²
  • Afstand tot de zee 2002 m

Abonneer u op de nieuwsbrief