verkocht

Te koop - Maisonnette 92 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
Op aanvraag
Property 48393 photo 1
Property 48393 photo 2
Property 48393 photo 3
Property 48393 photo 4
Property 48393 photo 5
Property 48393 photo 6
Property 48393 photo 7
Property 48393 photo 8
Property 48393 photo 9
Property 48393 photo 10
Property 48393 photo 11
Property 48393 photo 12
Property 48393 photo 13
Property 48393 photo 14
Property 48393 photo 15
Property 48393 photo 16
Property 48393 photo 17
Property 48393 photo 18
Property 48393 photo 19
Property 48393 photo 20

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2011
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot luchthaven: 100 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 92 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand.

Verkoop
170 000 € 1307 €/m²
  • Objectcode 60973
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 3
Verkoop
600 000 € 5217 €/m²
  • Objectcode 61061
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Verkoop
147 000 € 1670 €/m²
  • Objectcode 61777
  • Gebied 88 m²
  • Kamers 3
Verkoop
290 000 € 3372 €/m²
  • Objectcode 62184
  • Gebied 86 m²
  • Kamers 4
Verkoop
150 000 € 3260 €/m²
  • Objectcode 62191
  • Gebied 46 m²
  • Kamers 2
Verkoop
160 000 € 3478 €/m²
  • Objectcode 62192
  • Gebied 46 m²
  • Kamers 2
Huur
van 1 500 € 17 €/m²
  • Objectcode 62200
  • Gebied 86 m²
  • Kamers 4
Verkoop
430 000 € 2687 €/m²
  • Objectcode 62538
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 4
Verkoop
295 000 € 3687 €/m²
  • Objectcode 62791
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 4
Verkoop
235 000 € 2473 €/m²
  • Objectcode 62845
  • Gebied 95 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief