verkocht

Te koop - Appartement 45 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Pefkohori
Op aanvraag
Property 477 photo 1
Property 477 photo 2
Property 477 photo 3
Property 477 photo 4
Property 477 photo 5
Property 477 photo 6
Property 477 photo 7
Property 477 photo 8
Property 477 photo 9
Property 477 photo 10
Property 477 photo 11
Property 477 photo 12
Property 477 photo 13
Property 477 photo 14
Property 477 photo 15
Property 477 photo 16

Details

  • Bouwjaar: 2011
  • Strand: песчано-галичный
  • Aantal kamers: 2: гостиная с кухней и комната, туалет с душевой
  • Overige voorzieningen: Кухонная мебель, общая территория с оливковыми деревьями. Биоочистка.
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 650 m
  • Afstand tot luchthaven: 94 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop appartement van 45 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft haard, luifels. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

 To the sea it is a 10 minutes walk.

 

Verkoop
140 000 € 1647 €/m²
  • Objectcode 62425
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
285 000 € 5181 €/m²
  • Objectcode 62428
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 3
Verkoop
165 000 € 2200 €/m²
  • Objectcode 62625
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3
Verkoop
160 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 62637
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
95 000 € 2714 €/m²
  • Objectcode 62787
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 2
Verkoop
165 000 € 3666 €/m²
  • Objectcode 63049
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 3
Verkoop
190 000 € 2375 €/m²
  • Objectcode 63063
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
185 000 € 3189 €/m²
  • Objectcode 63170
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
144 000 € 3200 €/m²
  • Objectcode 63435
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 3400 €/m²
  • Objectcode 63454
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief