verkocht
Op aanvraag
Property 47082 photo 1
Property 47082 photo 2
Property 47082 photo 3
Property 47082 photo 4
Property 47082 photo 5
Property 47082 photo 6
Property 47082 photo 7
Property 47082 photo 8
Property 47082 photo 9
Property 47082 photo 10
Property 47082 photo 11
Property 47082 photo 12
Property 47082 photo 13
Property 47082 photo 14
Property 47082 photo 15

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 2021
  • Aantal kamers: 4
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Niveaus: 4
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Zwembad
  • Voorraadkast
  • Resort eigendom
  • Luxe Huis (Lux)

Beschrijving

Te koop herenhuis van 110 m² op het eiland Kreta. Het herenhuis is verdeeld over 4 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte. Таунхаус heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

For sale semi-detached house with private pool of 110 sq.meters in Rethymnon, Crete .

The maisonette has 3 levels. Consists of 3bedrooms, 2 and a half bathrooms and was constructed in 2021! Has unobstructed and unobserved sea views while it's located 100 meters from the sea!

It's sold fully furnished and equipped. 

The ground floor consists of a living room with a kitchen, one WC. The first floor consists of 2 bedrooms, one shower WC. The second floor consists of one bedroom, one shower WC. There are solar panels for water heating, air conditioning and a barbecue area. Extras included with the property: big patio. The property boasts a swimming pool for private use.

8 out of  9 houses have been sold! 

THE PROPERTY IS RESERVED!

Verkoop
29 000 € 241 €/m²
  • Objectcode 36974
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 5
Verkoop
470 000 € 1631 €/m²
  • Objectcode 41470
  • Gebied 288 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
35 000 € 353 €/m²
  • Objectcode 47341
  • Gebied 99 m²
  • Kamers 4
Huur
van 140 € /per day 1 €/m²
  • Objectcode 48319
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 4
Verkoop
235 000 € 2043 €/m²
  • Objectcode 49454
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 6
Verkoop
50 000 € 416 €/m²
  • Objectcode 49874
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief