330 000 €
1154 €/m²
Property 46647 photo 1
Property 46647 photo 2
Property 46647 photo 3
Property 46647 photo 4
Property 46647 photo 5
Property 46647 photo 6
Property 46647 photo 7
Property 46647 photo 8
Property 46647 photo 9
Property 46647 photo 10
Property 46647 photo 11
Property 46647 photo 12
Property 46647 photo 13
Property 46647 photo 14
Property 46647 photo 15
Property 46647 photo 16
Property 46647 photo 17
Property 46647 photo 18
Property 46647 photo 19
Property 46647 photo 20
Property 46647 photo 21
Property 46647 photo 22
Property 46647 photo 23
Property 46647 photo 24
Property 46647 photo 25
Property 46647 photo 26
Property 46647 photo 27
Property 46647 photo 28
Property 46647 photo 29
Property 46647 photo 30
Property 46647 photo 31
Property 46647 photo 32
Property 46647 photo 33
Property 46647 photo 34
Property 46647 photo 35
Property 46647 photo 36
Property 46647 photo 37
Property 46647 photo 38
Property 46647 photo 39
Property 46647 photo 40
Property 46647 photo 41
Property 46647 photo 42
Property 46647 photo 43
Property 46647 photo 44
Property 46647 photo 45
Property 46647 photo 46
Property 46647 photo 47
Property 46647 photo 48
Property 46647 photo 49
Property 46647 photo 50
Property 46647 photo 51

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2002
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: diesel
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Interne trap

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 286 m² в пригороде города Салоники. De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. De 2e verdieping bestaat uit een voorraadkast. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

District: Agia Triada

Verkoop
350 000 € 1228 €/m²
  • Objectcode 4419
  • Gebied 285 m²
  • Kamers 6
Verkoop
480 000 € 1500 €/m²
  • Objectcode 63817
  • Gebied 320 m²
  • Kamers 7
Verkoop
430 000 € 1165 €/m²
  • Objectcode 31393
  • Gebied 369 m²
  • Kamers 6
Verkoop
320 000 € 1523 €/m²
  • Objectcode 12445
  • Gebied 210 m²
  • Kamers 6
Verkoop
330 000 € 1153 €/m²
  • Objectcode 46647
  • Gebied 286 m²
  • Kamers 5
Verkoop
265 000 € 2366 €/m²
  • Objectcode 63952
  • Gebied 112 m²
  • Kamers 4
Verkoop
390 000 € 1147 €/m²
  • Objectcode 60692
  • Gebied 340 m²
  • Kamers 6
Verkoop
450 000 € 1500 €/m²
  • Objectcode 3239
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
350 000 € 1944 €/m²
  • Objectcode 59379
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 4
Verkoop
315 000 € 1702 €/m²
  • Objectcode 33032
  • Gebied 185 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief