verkocht
Op aanvraag
Property 46061 photo 1
Property 46061 photo 2
Property 46061 photo 3
Property 46061 photo 4
Property 46061 photo 5
Property 46061 photo 6
Property 46061 photo 7
Property 46061 photo 8
Property 46061 photo 9
Property 46061 photo 10
Property 46061 photo 11

Details

  • Bouwjaar: 1964
  • Jaar van renovatie: 2018
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 150 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 90 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een badkamer, een voorraadkast. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in the Paleo - Faliro area.

Verkoop
404 000 € 4590 €/m²
  • Objectcode 58950
  • Gebied 88 m²
  • Kamers 3
Verkoop
374 000 € 4857 €/m²
  • Objectcode 58951
  • Gebied 77 m²
  • Kamers 3
Verkoop
491 000 € 4676 €/m²
  • Objectcode 58952
  • Gebied 105 m²
  • Kamers 3
Verkoop
416 000 € 4378 €/m²
  • Objectcode 58953
  • Gebied 95 m²
  • Kamers 3
Verkoop
385 000 € 4583 €/m²
  • Objectcode 58954
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
365 000 € 4679 €/m²
  • Objectcode 58955
  • Gebied 78 m²
  • Kamers 3
Verkoop
473 000 € 4592 €/m²
  • Objectcode 58956
  • Gebied 103 m²
  • Kamers 3
Verkoop
384 000 € 4517 €/m²
  • Objectcode 58957
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
370 000 € 4805 €/m²
  • Objectcode 58958
  • Gebied 77 m²
  • Kamers 3
Verkoop
411 000 € 4670 €/m²
  • Objectcode 58959
  • Gebied 88 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief