verkocht
Op aanvraag
Property 45482 photo 1
Property 45482 photo 2

Details

  • Jaarlijks: 6,32%
  • Bouwjaar: 1985
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 9 km

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 1100 m² in Thessaloniki. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

An underground car park, located in the area of Thessaloniki’sKharilaouregion,is for sale.

It covers a total area of 1.100 sq.m., with a capacity for 50 vehicles.

It is located in a fairly central spot with high demand for parking and very low supply of places.An ideal and overall safe investment for theprospective buyer!

Verkoop
85 000 € 787 €/m²
  • Objectcode 7357
  • Gebied 108 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
110 000 € 4230 €/m²
  • Objectcode 8201
  • Gebied 26 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
1 800 000 €
  • Objectcode 12956
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
1 645 000 € 7000 €/m²
  • Objectcode 13252
  • Gebied 235 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
749 000 € 1134 €/m²
  • Objectcode 14617
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
28 000 € 823 €/m²
  • Objectcode 51740
  • Gebied 34 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
200 000 € 3389 €/m²
  • Objectcode 51993
  • Gebied 59 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Investeringen Verkoop
280 000 € 823 €/m²
  • Objectcode 64424
  • Gebied 340 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief