Te koop - Zakelijk 4000 m² in Crete

Griekenland Kreta Noord-Heraklion Gazi
Op aanvraag
Property 44768 photo 1
Property 44768 photo 2
Property 44768 photo 3
Property 44768 photo 4
Property 44768 photo 5
Property 44768 photo 6
Property 44768 photo 7
Property 44768 photo 8
Property 44768 photo 9
Property 44768 photo 10

Details

  • Bouwjaar: 2006
  • Afstand tot de zee: 100 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 4000 m² op het eiland Kreta. Бизнес heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

For sale, it is a state-of-the-art cultural and entertainment complex in Heraklion, Crete.

It is located in the heart of a popular suburb, a few minutes from the city center and covers an area of seven thousand square meters.

It has five cinemas and conference rooms, canteens, cafes and restaurants, a icecream store, playgrounds and an open-air cinema with a capacity of up to 2,800 seats.

Verkoop
499 000 € 3514 €/m²
  • Objectcode 41752
  • Gebied 142 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
4 170 000 €
  • Objectcode 41894
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 790 m
Verkoop
600 000 € 1090 €/m²
  • Objectcode 41978
  • Gebied 550 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 070 000 € 3354 €/m²
  • Objectcode 42030
  • Gebied 319 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
370 000 € 1355 €/m²
  • Objectcode 42780
  • Gebied 273 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Investeringen Verkoop
534 000 € 4341 €/m²
  • Objectcode 43077
  • Gebied 123 m²
  • Afstand tot de zee 129 m
Investeringen Verkoop
1 100 000 € 3678 €/m²
  • Objectcode 43238
  • Gebied 299 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
490 000 € 907 €/m²
  • Objectcode 43637
  • Gebied 540 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
587 000 € 1834 €/m²
  • Objectcode 43909
  • Gebied 320 m²
  • Afstand tot de zee 450 m

Abonneer u op de nieuwsbrief