Te koop - Vrijstaande woning 91 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
100 000 €
1099 €/m²
Property 43751 photo 1
Property 43751 photo 2
Property 43751 photo 3
Property 43751 photo 4
Property 43751 photo 5
Property 43751 photo 6
Property 43751 photo 7
Property 43751 photo 8
Property 43751 photo 9
Property 43751 photo 10
Property 43751 photo 11
Property 43751 photo 12
Property 43751 photo 13

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1950
  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 11000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 28 km
  • Afstand tot luchthaven: 27 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 91 m² на острове Корфу. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, luifels. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin.

For sale, a traditional house of 91 sq.m located in a mountainous village of Strinilas in the north-east of Corfu!

The house consists of :

* a separate kitchen, a living room with fireplace, a bathroom with shower, a separate storeroom on the ground floor with a veranda

* 2 bedrooms, a balcony, and a bathroom with shower on the first floor.

The roof was replaced in 2015 and new cypress flooring done in 2019.

The property is in pretty good condition, yet needs refreshment.