verkocht

Te koop - Appartement 225 m² in Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Gemeente
Op aanvraag
Property 43740 photo 1
Property 43740 photo 2

Details

  • verdieping: 1e verdieping
  • Bouwjaar: 1969
  • Jaar van renovatie: 2014
  • Verwarmingstype: gas
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop appartement van 225 m² in Thessaloniki. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

The apartment is located in the Palea Paralia area.

Verkoop
123 000 € 3153 €/m²
  • Objectcode 63548
  • Gebied 39 m²
  • Kamers 2
Verkoop
165 000 € 2357 €/m²
  • Objectcode 63831
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
177 000 € 1770 €/m²
  • Objectcode 63906
  • Gebied 100 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
175 000 € 4487 €/m²
  • Objectcode 63918
  • Gebied 39 m²
  • Kamers 1
Verkoop
195 000 € 4333 €/m²
  • Objectcode 63919
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
195 000 € 4333 €/m²
  • Objectcode 63920
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
175 000 € 4729 €/m²
  • Objectcode 63921
  • Gebied 37 m²
  • Kamers 1
Verkoop
188 000 € 4585 €/m²
  • Objectcode 63922
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
188 000 € 4476 €/m²
  • Objectcode 63924
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief