Property 42509 photo 1
Property 42509 photo 2
Property 42509 photo 3
Property 42509 photo 4

Details

  • Bouwjaar: 1975
  • Jaar van renovatie: 2005
  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop здание gebied 840 m² in Athene. Здание heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad.De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

There is offered for sale a commercial building of total area 660 sq.m in the city center of Athens

Within a distance of 150 m is located the metro station of Metaxourgeio and the famous square of Karaiskaki 

The property consists of : 

Basement of 110 sq.m 

Ground floor of 110 sq.m 

First floor of 110 sq.m 

Second floor of 110 sq.m 

Third floor of 110 sq.m 

Fourth floor of 110 sq.m 

Due to the very central location, the property after a potential reconstruction could bring to its owner high and stable income from the rent 

Verkoop
360 000 € 2400 €/m²
  • Objectcode 33660
  • Gebied 150 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
1 200 000 € 1883 €/m²
  • Objectcode 33765
  • Gebied 637 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
800 000 € 1156 €/m²
  • Objectcode 33981
  • Gebied 692 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
350 000 € 1296 €/m²
  • Objectcode 34119
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
480 000 € 1200 €/m²
  • Objectcode 34134
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Objectcode 34201
  • Gebied 935 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
950 000 € 1900 €/m²
  • Objectcode 34841
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
325 000 € 1710 €/m²
  • Objectcode 34866
  • Gebied 190 m²
  • Afstand tot de zee 8600 m
Verkoop
325 000 € 1805 €/m²
  • Objectcode 34874
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
300 000 € 1554 €/m²
  • Objectcode 35235
  • Gebied 193 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief