verkocht

Te koop - Appartement 40 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
Op aanvraag
Property 42374 photo 1
Property 42374 photo 2
Property 42374 photo 3
Property 42374 photo 4
Property 42374 photo 5
Property 42374 photo 6
Property 42374 photo 7
Property 42374 photo 8
Property 42374 photo 9

Details

  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 50 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 90 km

Diensten

  • Parkeren

Beschrijving

Te koop appartement van 40 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is geen lift in het gebouw. Onroerend goed omvat parkeerplaats. De eigenaren hebben toegang tot een gemeenschappelijk zwembad op het terrein.

Verkoop
260 000 € 4062 €/m²
  • Objectcode 63669
  • Gebied 64 m²
  • Kamers 3
Verkoop
250 000 € 4545 €/m²
  • Objectcode 63671
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 3
Verkoop
185 000 € 2846 €/m²
  • Objectcode 63755
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 3
Verkoop
360 000 € 3333 €/m²
  • Objectcode 63889
  • Gebied 108 m²
  • Kamers 4
Verkoop
120 000 € 2400 €/m²
  • Objectcode 63948
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 2741 €/m²
  • Objectcode 63975
  • Gebied 62 m²
  • Kamers 3
Verkoop
123 000 € 2673 €/m²
  • Objectcode 64081
  • Gebied 46 m²
  • Kamers 2
Verkoop
120 000 € 3750 €/m²
  • Objectcode 64132
  • Gebied 32 m²
  • Kamers 1
Verkoop
160 000 € 2758 €/m²
  • Objectcode 64243
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
160 000 € 2758 €/m²
  • Objectcode 64244
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief