verkocht

Te koop - Appartement 55 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kallithea
Op aanvraag
Property 41902 photo 1
Property 41902 photo 2
Property 41902 photo 3
Property 41902 photo 4
Property 41902 photo 5
Property 41902 photo 6
Property 41902 photo 7
Property 41902 photo 8
Property 41902 photo 9

Details

  • Bouwjaar: 2002
  • Aantal kamers: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 75 km

Beschrijving

Te koop appartement van 55 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
185 000 € 3189 €/m²
  • Objectcode 63170
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
144 000 € 3200 €/m²
  • Objectcode 63435
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 3400 €/m²
  • Objectcode 63454
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 3
Verkoop
255 000 € 2833 €/m²
  • Objectcode 63485
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 4
Verkoop
135 000 € 3139 €/m²
  • Objectcode 63594
  • Gebied 43 m²
  • Kamers 2
Verkoop
260 000 € 4062 €/m²
  • Objectcode 63669
  • Gebied 64 m²
  • Kamers 3
Verkoop
250 000 € 4545 €/m²
  • Objectcode 63671
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 3
Verkoop
185 000 € 2846 €/m²
  • Objectcode 63755
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 3
Verkoop
360 000 € 3333 €/m²
  • Objectcode 63889
  • Gebied 108 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief