verkocht
Op aanvraag
Property 41493 photo 1
Property 41493 photo 2
Property 41493 photo 3
Property 41493 photo 4
Property 41493 photo 5
Property 41493 photo 6
Property 41493 photo 7
Property 41493 photo 8
Property 41493 photo 9
Property 41493 photo 10

Details

  • Bouwjaar: 1990
  • Afstand tot de zee: 6500 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 685 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

For sale 3-storey building with an area of 685 sq.m.  in the area of Vironas neighborhood.
Basement - 190 sqm
Ground floor - 170 sqm
First floor - 110 sqm
Second floor - 110 sqm
Third floor - 110 sq.m

Verkoop
127 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 35181
  • Gebied 127 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m
Verkoop
97 000 € 4217 €/m²
  • Objectcode 35485
  • Gebied 23 m²
  • Afstand tot de zee 7400 m
Huur
van 10 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 35793
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
930 000 € 3049 €/m²
  • Objectcode 39106
  • Gebied 305 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
490 000 € 1794 €/m²
  • Objectcode 40542
  • Gebied 273 m²
  • Afstand tot de zee 230 m
Verkoop
300 000 € 714 €/m²
  • Objectcode 40841
  • Gebied 420 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
215 000 € 1235 €/m²
  • Objectcode 40867
  • Gebied 174 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
35 000 € 538 €/m²
  • Objectcode 41162
  • Gebied 65 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Huur
van 350 € 10 €/m²
  • Objectcode 41597
  • Gebied 33 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Huur
van 800 € 4 €/m²
  • Objectcode 41735
  • Gebied 185 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief