verkocht

Te koop - Grond 400 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos
Op aanvraag
Property 4018 photo 1
Property 4018 photo 2
Property 4018 photo 3
Property 4018 photo 4

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,8
  • Afstand tot de zee: 350 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 400 m². на острове Тасос. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad.

The land is located in the capital of the island. 

Verkoop
1 300 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 3850
  • Gebied 11700 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
150 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 3860
  • Gebied 2995 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
40 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 3915
  • Gebied 3150 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
100 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 3916
  • Gebied 5365 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
55 000 € 81 €/m²
  • Objectcode 3917
  • Gebied 674 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
130 000 € 325 €/m²
  • Objectcode 4121
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
90 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 4148
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
55 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 4173
  • Gebied 499 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
70 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 4174
  • Gebied 2720 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
340 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 4224
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief