verkocht

Te koop - Appartement 55 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourkas-trap
Op aanvraag
Property 39961 photo 1
Property 39961 photo 2
Property 39961 photo 3
Property 39961 photo 4
Property 39961 photo 5
Property 39961 photo 6
Property 39961 photo 7
Property 39961 photo 8
Property 39961 photo 9
Property 39961 photo 10
Property 39961 photo 11
Property 39961 photo 12
Property 39961 photo 13
Property 39961 photo 14
Property 39961 photo 15
Property 39961 photo 16
Property 39961 photo 17
Property 39961 photo 18
Property 39961 photo 19
Property 39961 photo 20
Property 39961 photo 21
Property 39961 photo 22

Details

  • Bouwjaar: 1982
  • Jaar van renovatie: 2017
  • Aantal kamers: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 10 m
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop appartement van 55 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
180 000 € 2769 €/m²
  • Objectcode 59735
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 2575 €/m²
  • Objectcode 60649
  • Gebied 66 m²
  • Kamers 3
Verkoop
160 000 € 1777 €/m²
  • Objectcode 60910
  • Gebied 90 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
310 000 € 1937 €/m²
  • Objectcode 60911
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 3
Verkoop
270 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 62259
  • Gebied 96 m²
  • Kamers 4
Verkoop
140 000 € 1647 €/m²
  • Objectcode 62425
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
285 000 € 5181 €/m²
  • Objectcode 62428
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 3
Verkoop
165 000 € 2200 €/m²
  • Objectcode 62625
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3
Verkoop
160 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 62637
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
95 000 € 2714 €/m²
  • Objectcode 62787
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief