Te koop - Appartement 73 m² in Larnaka

Griekenland Cyprus Larnaca
206 000 €
2822 €/m²
Property 37028 photo 1
Property 37028 photo 2
Property 37028 photo 3
Property 37028 photo 4
  • Objectcode 37028
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Appartement
  • Gebied 73 m²
  • Regio Larnaka
  • Plaats Larnaca (Cyprus)
  • Aantal kamers 2

Details

  • Aantal kamers: 2
  • Staat: In aanbouw
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2900 m
  • Afstand tot luchthaven: 3 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Lift
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop appartement van 73 m² In Larnaca in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Locatie