Gereserveerd

Te koop - Gebouw 1270 m² in Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Gemeente
Op aanvraag
Property 36886 photo 1
Property 36886 photo 2
Property 36886 photo 3
Property 36886 photo 4
Property 36886 photo 5
Property 36886 photo 6
Property 36886 photo 7
Property 36886 photo 8
Property 36886 photo 9
Property 36886 photo 10
Property 36886 photo 11
Property 36886 photo 12
Property 36886 photo 13
Property 36886 photo 14
Property 36886 photo 15
Property 36886 photo 16

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 5
  • Bouwjaar: 1992
  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Diensten

  • Toegang
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop здание gebied 1270 m² in Thessaloniki. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Building for sale, located in the center of Thessaloniki, very close to One Salonica Outlet Mall, train station, future metro station and harbor.

This building is an excellent investment, due to its favorable location.

It consists of a basement and five floors.

There is potential to form roof garden.

Closest infrastructure points:

One Salonica Outlet Mall: 400 meters

Train station: 700 meters

Metro stop (under construction): 700 meters

Port: 1900 meters

Location: Vitsi 37, Thessaloniki

THE PROPERTY IS RESERVED!

Vergelijkbare objecten

Investeringen Verkoop
3 000 000 € 672 €/m²
  • Objectcode 45639
  • Gebied 4458 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 48823
  • Gebied 2800 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
300 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 54630
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 10
Verkoop
215 000 € 1287 €/m²
  • Objectcode 57506
  • Gebied 167 m²
  • Kamers 6
Verkoop
280 000 € 1018 €/m²
  • Objectcode 57889
  • Gebied 275 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
308 000 € 3242 €/m²
  • Objectcode 59550
  • Gebied 95 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Investeringen Verkoop
1 010 000 € 1942 €/m²
  • Objectcode 62447
  • Gebied 520 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
2 700 000 € 3970 €/m²
  • Objectcode 63501
  • Gebied 680 m²
  • Afstand tot de zee 240 m
Verkoop
3 200 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 63747
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
970 000 € 3233 €/m²
  • Objectcode 63748
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief