verkocht
Property 34391 photo 1
Property 34391 photo 2
Property 34391 photo 3
Property 34391 photo 4
Property 34391 photo 5

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,53
  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6100 m². в пригороде города Салоники. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 3200 m².

Verkoop
320 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 53251
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
78 000 € 2 €/m²
  • Objectcode 54347
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
30 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 54590
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
140 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 54658
  • Gebied 10250 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
25 000 € 99 €/m²
  • Objectcode 54666
  • Gebied 252 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Verkoop
110 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 54680
  • Gebied 1145 m²
  • Afstand tot de zee 19000 m
Verkoop
32 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56217
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
60 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 56221
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
1 500 000 € 312 €/m²
  • Objectcode 56232
  • Gebied 4800 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
128 000 € 204 €/m²
  • Objectcode 56259
  • Gebied 626 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief