verkocht

Te koop - Grond 12200 m² in Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Gemeente
Op aanvraag
Property 3253 photo 1
Property 3253 photo 2
Property 3253 photo 3
Property 3253 photo 4
Property 3253 photo 5
Property 3253 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 10 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12200 m². в Салониках.

The plot is supplied with water, electricity and sewerage. 

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 14400
  • Gebied 5274 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
270 000 € 225 €/m²
  • Objectcode 16409
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
200 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 20433
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
855 000 € 282 €/m²
  • Objectcode 20474
  • Gebied 3025 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 20891
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
640 000 € 320 €/m²
  • Objectcode 21016
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
5 000 000 € 720 €/m²
  • Objectcode 21029
  • Gebied 6938 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
10 200 000 € 646 €/m²
  • Objectcode 21936
  • Gebied 15786 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
250 000 € 773 €/m²
  • Objectcode 22247
  • Gebied 323 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
160 000 € 268 €/m²
  • Objectcode 23750
  • Gebied 596 m²
  • Afstand tot de zee 9800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief