verkocht

Te koop - Appartement 80 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
110 000 €
1375 €/m²
Property 32 photo 1
Property 32 photo 2
Property 32 photo 3
Property 32 photo 4
Property 32 photo 5
Property 32 photo 6
Property 32 photo 7
Property 32 photo 8
Property 32 photo 9
Property 32 photo 10
Property 32 photo 11
Property 32 photo 12

Details

  • verdieping: Begane grond
  • Bouwjaar: 2009
  • Strand: песчаный
  • Aantal kamers: 3: 2 спальни, зал с кухней, ванная (душ)
  • Overige voorzieningen: Квартиры 1 этаж: 160000 евро, 2 этаж: 165000 евро
  • Afstand tot de zee: 30 m
  • Afstand tot luchthaven: 90 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop appartement van 80 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Locatie