Te koop - Vrijstaande woning 290 m² in Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Nieuwe Propontis Portaria
650 000 €
2241 €/m²
Property 3074 photo 1
Property 3074 photo 2
Property 3074 photo 3
Property 3074 photo 4
Property 3074 photo 5
Property 3074 photo 6
Property 3074 photo 7
Property 3074 photo 8
Property 3074 photo 9
Property 3074 photo 10
Property 3074 photo 11
Property 3074 photo 12
Property 3074 photo 13

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2005
  • Strand: широкий,песчанный пляж
  • Aantal kamers: 5
  • Overige voorzieningen: дизельное отопление, 2 кондиционера, сигнализация
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 290 m² в Халкидиках. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer, 2 opslagruimtes. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. Het object biedt een mooi uitzicht op zee. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats.