Op aanvraag
Property 26738 photo 1
Property 26738 photo 2
Property 26738 photo 3
Property 26738 photo 4
Property 26738 photo 5
Property 26738 photo 6
Property 26738 photo 7
Property 26738 photo 8
Property 26738 photo 9
Property 26738 photo 10

Details

  • Aantal kamers: 4
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 5 m
  • Afstand tot luchthaven: 104 km

Beschrijving

Te huur herenhuis van 95 m² op het eiland Evia. Het herenhuis is verdeeld over 1 verdieping. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin.

The maisonette is located in Xalkida area 

The rent is 130 euros is per night 

Verkoop
336 000 € 1623 €/m²
  • Objectcode 5159
  • Gebied 207 m²
  • Kamers 6
Verkoop
350 000 € 2333 €/m²
  • Objectcode 5199
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
200 000 € 1212 €/m²
  • Objectcode 5615
  • Gebied 165 m²
  • Kamers 5
Verkoop
430 000 € 3583 €/m²
  • Objectcode 6179
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 2
Verkoop
480 000 € 3555 €/m²
  • Objectcode 6189
  • Gebied 135 m²
  • Kamers 3
Verkoop
182 000 € 1639 €/m²
  • Objectcode 6451
  • Gebied 111 m²
  • Kamers 3
Verkoop
430 000 € 2150 €/m²
  • Objectcode 6827
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 7
Verkoop
730 000 € 1825 €/m²
  • Objectcode 10025
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 8
Verkoop
190 000 € 969 €/m²
  • Objectcode 24224
  • Gebied 196 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief