verkocht

Te koop - Appartement 73 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia
280 000 € 129 000 €
1767 €/m²
Property 262 photo 1
Property 262 photo 2
Property 262 photo 3
Property 262 photo 4
Property 262 photo 5
Property 262 photo 6
Property 262 photo 7

Details

  • verdieping: 1e verdieping
  • Bouwjaar: 2010
  • Strand: песчаный
  • Aantal kamers: 2: салон с кухней, комната, ванная
  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 112 km

Diensten

  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop appartement van 73 m² op het schiereiland Sithonia, regio Chalkidiki. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Locatie