Op aanvraag
Property 26063 photo 1
Property 26063 photo 2
Property 26063 photo 3
Property 26063 photo 4
Property 26063 photo 5
Property 26063 photo 6

Details

  • Bouwjaar: 1990
  • Jaar van renovatie: 2000
  • Afstand tot de zee: 60 m
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Beschrijving

Te koop коммерческое помещение oppervlakte 130 m² op het eiland Kreta. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad.

For sale is a commercial shop with a total area of 130 sq. m in Elounda. The room is located on the central road Elounda-Agios Nikolaos. The basement premise is 64.25 sq.m and the main premise is 74.56 sq.m. In addition to the closed premises there is an open space under the veranda.

Verkoop
5 500 000 € 3728 €/m²
  • Objectcode 11159
  • Gebied 1475 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 26063
  • Gebied 130 m²
  • Afstand tot de zee 60 m
Verkoop
250 000 € 4629 €/m²
  • Objectcode 29618
  • Gebied 54 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
96 000 € 1745 €/m²
  • Objectcode 34996
  • Gebied 55 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
75 000 € 1271 €/m²
  • Objectcode 44817
  • Gebied 59 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
73 000 € 1106 €/m²
  • Objectcode 48679
  • Gebied 66 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
535 000 € 1337 €/m²
  • Objectcode 56606
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 236 m
Verkoop
280 000 € 3181 €/m²
  • Objectcode 65577
  • Gebied 88 m²
  • Afstand tot de zee 240 m

Abonneer u op de nieuwsbrief